Telefon Adres N I P Regon NONE e_mail Dokumenty HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
Halowy Turniej Piłki Nożnej

Od 1999 roku wraz z nadejściem Nowego Roku /druga sobota stycznia/ nasza firma przez siedem kolejnych lat, była organizatorem Halowego Turnieju Piłki Nożnej. Poza Drużyną Stali Nowa Dęba /jako gospodarza/, zapraszaliśmy do udziału w turnieju drużyny z innych miast naszego regionu. Kryterium decydującym o występie była postawa zespołu w rozgrywkach ligowych.

PIERWSZY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ "PROFI 1999"; - odbył się 9 stycznia, wzieły w nim udział drużyny: Alitu Ożarów, Czarnych Połaniec, Kolbuszowianki Kolbuszowa, Wisanu Skopanie i Stali Nowa Dęba

5 Stal Nowa Dęba 0 4 - 21

Najlepszym strzelcem turnieju został Tomasz Warzocha - Kolbuszowianka Kolbuszowa

Najlepszym bramkażem Paweł Żak- Wisan Skopanie

Za najlepszego zawodnika uznano Daniela Młynarczyka - Czarni Połaniec

DRUGI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

odbył się 8 stycznia, wzieły w nim udział drużyny: Stali Rzeszów, Pogoni Leżajsk, Kolbuszowianki Kolbuszowa, Czarnych Połaniec i Stali Nowa Dęba

1 Stal Rzeszów 12 11 - 3
2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 6 8 - 10
3 Stal Nowa Dęba 3 5 - 5
4 Czarni Połaniec 3 6 - 8
5 Pogoń Leżajsk 0 3 - 7

Najlepszym strzelcem turnieju został Marcin Pacuła - Stal rzeszów zdobywca 10 bramek

Najlepszym bramkażem Piotr Kunat- Stal Nowa Dęba

Za najlepszego zawodnika uznano Grzegorza Rozmusa - Stal Nowa Dęba

W przerwie można było obejrzeć mecz Oldboyów Stali Nowa Dęba i Korony Kielce. Obie drużyny prowadził trener, legenda Nowej Dęby Antoni Hermanowicz. Wynik meczu 8 : 4 dla Korony Kielce

TRZECI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

odbył się 13 stycznia, wzieły w nim udział drużyny: Stali Rzeszów, Pogoni Leżajsk, Górnowi Górno, Kolbuszowianki Kolbuszowa i Stali Nowa Dęba

1 Pogoń Leżajsk 9 21 - 10
2 Stal Rzeszów 9 19 - 20
3 Górnowia Smak-Eko 6 12 - 15
4 Stal Nowa Dęba 3 19 - 17
5 Kolbuszowianka Kolbuszowa 3 14 - 23

Najlepszym strzelcem turnieju został Grzegorz Rozmus - Stal Nowa Dęba zdobywca 8 bramek

Najlepszym bramkażem Andrzej Tomczyk - Górnowia Smak Eko

Za najlepszego zawodnika uznano Stanisława Świądra - Pogoń Leżajsk

W przerwie dla zawodowców zagrały o puchar Ekspert s.c. drużyny gimnazjów naszej Gminy. Zwyciężyła drużyna Gimnazjum nr 2 z Nowej Dęby wygrywając oba mecze.

Dodatkową, niezapowiedzianą atrakcją była obecność Pana Andrzeja Domarskiego - zdobywcy ZŁOTEJ bramki na Wembley.

CZWARTY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

odbył się 12 stycznia, wzieły w nim udział drużyny: Stali Rzeszów, Stali Mielec, Wisanu Skopanie, Kolbuszowianki Kolbuszowa i Stali Nowa Dęba

1 Stal Nowa Dęba 9 23 - 24
2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 6 15 - 20
3 Wisan Skopanie 6 16 - 18
4 Stal Rzeszów 4 23 - 14
5 Stal Mielec 4 14 - 15

Najlepszym strzelcem turnieju został Stanisław Pruś - Kolbuszowianka Kolbuszowa zdobywca 10 bramek

Najlepszym bramkażem Rafał Jabłoński - Kolbuszowianka Kolbuszowa

W przerwie "zawodowców" odbył się mecz byłych zawodników Stali Mielec i Stali Nowa Dęba

Zapowiedzianą atrakcją była wizyta na Turnieju Grzegorza Lato - króla strzelców Weltmeisterschaften 1974 roku.

PIĄTY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

odbył się 11 stycznia, wzieły w nim udział drużyny: Stali Rzeszów, Czarnych Połaniec, Kolbuszowianki Kolbuszowa, Zrywu Dzikowiec i Stali Nowa Dęba

Mecze finałowe sędziował sędzia I - ligowy Pan Antoni Fijarczyk

Jak co roku w czasie przerwy, odbyły się konkursy piłkarskie z nagrodami (nie tylko słodkimi) dla dzieci. A meczem tego dnia niewontpliwie był pojedynek pomiędzy klerykami WSD Sandomierza a Salezjanami z Krakowa, i mimo rozpoczęcia meczu przez Salezjan w sutannach ulegli oni Klerykom z Sandomierza 9 : 12, Wpływ na to mogła mieć Katarzyna Fijarczyk, która sędziowała ten mecz.

Tak jak przez ostatnie dwa lata, tak i tym razem "wejściówki" zostały przekazane na rzecz Koła Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo z Nowej Dęby.

Turniej odbył się dzięki naszym wiernym sponsorom:

• "PASMANTERIA" s.c. - W. Ł. A. Siciarz,
  • Sklep Spożywczo-Przemysłowy - Kazimierz Kopeć,
  • Zakład Remontowo Budowlany sp z o.o. Nowa Dęba.

odbył się 17 stycznia, wzieły w nim udział drużyny: Kolbuszowianki Kolbuszowa, Resovii Rzeszów, Uni Nowa Sarzyna, Zrywu Dzikowiec i dwóch drużyn Stali Nowa Dęba

6 Stal II Nowa Dęba 1 10 22 -12

Najlepszym strzelcem turnieju został ANDRZEJ DUDZIAK - STAL I NOWA DĘBA strzelec 9 bramek